Ceník

Ceník platný od 16.7. 2018

Z provozních a osobních důvodů musím změnit povahu a cenu svých služeb. Vše se vyvíjí a mění a mi nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit změnám, které tlačí zase na mně. Hodinové terapie budou zrušeny. Cena za terapii se zvedá o 100 Kč – na 800 Kč. Cena terapií pro děti se nemění, ta zůstává stále 300 Kč.

 

Kraniosakrální terapie dospělí  90 minut – 800 Kč

Kraniosakrální terapie děti 45 – 60 minut  – 300 Kč

Benefit Plus

Od listopadu 2017 najdete moji kraniosakrální terapii také v nabídce firemních zaměstnaneckých benefitů. Má-li váš zaměstnavatel program BENEFIT PLUS, můžete čerpat příspěvek zaměstnavatele i na kraniosakrální terapii. Přijímám platby kartou BENEFIT PLUS nebo kodem objednávky z mobilu.

BENEFIT PLUS karta

Online Permanentka

Online permanentka je výborná v tom, že si nemusíte pamatovat, kolik terapií už jste vyčerpali – systém vám při každé rezervaci odečte příslušnou cenu a napíše, kolik peněz či kolik terapií vám ještě zbývá. Nehrozí tak, že byste papírovou kartičku někam založili – další úleva, věc, na kterou nemusíte myslet :o)

Po provedení platby – na účet nebo hotově, vám nastavím online permanentku v rezervačním systému.

Parametry Vaší permanentky lze nastavit podle Vašich potřeb – tzn. cenu a počet terapií (dospělí+děti společně) – to se domluvíme osobně.

Cenové zvýhodnění je 20% – tzn. pro 5 terapií za 800,- je cena permanentky 3200,- (jedna terapie zdarma)

Na všechny výše uvedené služby včetně online permanentkek lze uplatnit DÁRKOVÝ POUKAZ.
Objednat si jej můžete emailem nebo přes kontaktní formulář.