Nová služba pro vás – permanentky

By 4. 4. 2017Aktuálně

Milí klienti, přátelé a příznivci kraniosakrální terapie,

těší mě, že jste s online rezervačním systémem spokojeni a že oceňujete jeho klady. Mám pro vás další novinku – zejména vy, kteří chodíte na terapie pravidelně, jste mě inspirovali k tomuto kroku – zavedení permamentky.

Tato online permanentka je výborná v tom, že si nemusíte pamatovat, kolik terapií už jste vyčerpali – systém vám při každé rezervaci odečte příslušnou cenu a napíše, kolik peněz či kolik terapií vám ještě zbývá.

Permanentku lze objednat osobně nebo mi při online rezervaci vepište do poznámky, o jaký typ permanentky máte zájem a já vám to nastavím v rezervačním systému. Permanentku si můžete objednat také přes formulář níže.

Platbu můžete provést hotově nebo na účet 2601178372/2010, jako variabilní symbol vepište do poznámky Vaše jméno a typ permanentky.

O nastavení permanentky v systému budete informováni emailem. Permanentku lze použít na všechny již naplánované terapie, které máte.

Jak funguje online permanentka?

  1. Zaplatíte převodem nebo hotově příslušnou hodnotu permanentky.

  2. Vámi vybranou hodnotu permanentky nastavím v systému RESERVIO k Vašemu klientskému účtu.

    Reservio

  3. Při každé Vaší rezervaci systém sám eviduje počet zbývajících terapií nebo hodnotu kreditu v Kč (podle typu permanentky). Tuto hodnotu najdete v potvrzovacím emailu Vaší rezervace.

    Reservio

  4. Pokud byste potřebovali objednaný termín zrušit, můžete tak učinit kliknutím na odkaz dole. Zrušená rezervace bude opět přičtena k permanentce.

Můžete si vybrat, který typ permanentky Vám vyhovuje nejvíce. Pokud byste chtěli využít prmanentku např. jako firemní vstupovou apod. napište mi, vytvoříme společně takovou, která bude vyhovovat právě Vám.

Balíček 5 terapií

2000

5x60 minut

1 terapie zdarma

časově neomezená

Vhodná pro jednotlivce, kteří chodí na terapie pravidelně.

Balíček 10 terapií

4000

10x60 minut

2 terapie zdarma

časově neomezená

Vhodná pro jednotlivce, kteří chodí na terapie pravidelně.

Přenosná Mini

3000

8x60 minut

děti + dospělí

časově neomezená

Tuto permanentku můžete sdílet v rodině nebo mezi přáteli.

Přenosná Maxi

5000

16x60 minut

děti + dospělí

časově neomezená

Tuto permanentku můžete sdílet v rodině nebo mezi přáteli.