Měření variability srdeční frekvence

By 11. 8. 2019 Aktuálně

Milí klienti kraniosakrální terapie. Dovoluji si vás oslovit s novinkou v mé praxi. V období podzim-zima 2019 se chystám do své praxe zařadit měření variability srdeční frekvence (HRV).
Tato metoda umožňuje během několika minut vyhodnotit aktivitu nervového a hormonálního systému. Jinými slovy sleduje stav a dynamiku komunikace na nervovém a hormonálním systému a jejich reakce na zvolenou léčbu.
Pro tyto účely budu mít k dispozici přístroj VARICARD, speciální EKG přístroj, který toto měření umožňuje na velmi vysoké odborné úrovni.

Pro tento pilotní projekt hledám 20 klientů, kterým bude poskytována kraniosakrální terapie a pravidelná měření HRV. Cílem vytvoření této uzavřené skupiny je provést malou interní studii o vlivu kraniosakrální terapie na kondici autonomního nervového systému, zejména pak na nervus vagus (bloudivý nerv). Takto nabyté zkušenosti pak mohu použít v další praxi. Jedná se čistě o moji soukromou aktivitu a výsledky nebudou nikde publikovány.

Pro ty z vás, kteří by se rádi účastnili této zahajovací studie mám výhodnou nabídku – permanentku na pět 90ti minutových kraniosakrálních terapií s pravidelným měřením HRV za cenu 3 000 Kč.

Více informací o přístroji VARICARD najdete na webu zde:
http://www.kardivar.eu/cs/diagnosticka-zarizeni/7-kardivar.html

Pokud vás tato nabídka zaujala, přihlaste se mi prosím do 15. září emailem nebo přes formulář níže. Pokud máte ještě další otázky, neváhejte a pište nebo volejte, ráda zodpovím.

Děkuji vám za vaši přízeň a těším se na setkávání s vámi na cestě k lepšímu zdraví a pohodě.

Inka Tichá

Pro přihlášení do pilotní studie můžete použít také tento formulář: