Sdílená terapeutická pracovna

By 9. 10. 2019 Říjen 21st, 2019 Aktuálně, pro kraniosakrální terapeuty

Není to tak dávno, kdy jsem řešila podobný problém – potřebuji někde trénovat kraniálku, ale nemám kde. Nemám klienty, nemám prostory. Nějaký čas jsem tedy jezdila k lidem domů, ale, nebylo to ono. Pak jsem si pronajímala hodinově jednu místnost v masážním a kosmetickém salónu v Hrabůvce. Tam jsem si začala pomalu budovat svoji klientelu. Šlo to pomalu, ale jistě. To jsem ještě chodila do „práce“, kde jsem pracovala jako SW tester a lektor, ale už mě to táhlo jinam a bylo jasné, že kraniálka je moje další profesní cesta. Během těch čtyř let jsem se se svojí kranio praxí stěhovala několikrát (někdy nerada) a vyzkoušela jsem různé způsoby provozování – sdílená masérna, pracovna doma, pracovna na poliklinice mezi lékaři, samostatná pracovna …, nevím, kam mě ještě vítr zavane, ale na tomto nynějším místě, kde provozuji svoji praxi dnes, cítím, že zde mohu realizovat jeden z mých záměrů, který už dva roky nosím v hlavě – a tím záměrem je vytvořit zázemí pro začínající terapeuty.

Nabízím vám všem, kteří začínáte ve své praxi, nebo jste teprve ve výcviku –  prostor a zázemí pro svůj start.

Tento prostor nabízím i terapeutům „lajkům“, kteří mají za sebou pár víkendových kurzů, kraniálce se nechtějí profesně věnovat, ale chtějí být s touto nádhernou metodou v kontaktu a pečovat tak o sebe a o své přátele a blízké.

Nabídka taktéž platí i pro terapeuty jiných metod osobního rozvoje, kterým by můj prostor vyhovoval (koučink, psychologické terapie, poradenství atd.).

Sdílená pracovna je vybavená sedačkou, masérským stolem a kuchyní. K dispozici je voda, varná konvice, nádobí na drobné občerstvení, deky, ručníky, polštáře, matrace pro práci na podlaze atd. K dispozici je také wi-fi.

Ceník pronájmu:

  • 1 hodina 100 Kč
  • 1 půlden dopoledne 400 Kč (9 – 13 hod, 4 hodiny)
  • 1 půlden odpoledne 500 Kč (13 – 18 hod, 5 hodin)
  • 1 pracovní den 700 Kč (9-18 hod)
  • 1 víkendový den nebo svátek 1 000 Kč

Rezervace sdílené pracovny můžete provádět přes rezervační systém – tlačítko níže. Kdo z vás není na tyto online vymoženosti, napište mi přes formulář.

Pokud by chtěl někdo pravidelný pronájem – např. každé úterý odpoledne apod., můžeme spolu dohodnout jinou cenu.

Jméno*

Email*

Předmět

Zpráva, dotaz, vzkaz