Skip to main content

Od března 2021 jsme součástí neurorehabilitačního centra ARCADA NeuroMedical Center

By 6. 3. 2021Aktuálně

Milí klienti a příznivci kraniosakrální terapie, od března jsme součástí neurorehabilitačního centra ARCADA NeuroMedical Center, které se přestěhovalo do nových a větších prostorů bývalé základní školy. Celý prostor rehabilitace – jeden celý pavilon – prošel náročnou rekonstrukcí. Jak vznikala konkrétně naše pracovna, na to se můžete kouknout v galerii níže.

Změna je také v systému objednávání, máme momentálně dva rezervační systémy. Jak se objednávat na jednotlivé typy terapií najdete na stránce Kontakty.

Další novinkou je nový člen týmu – David Linzer, BCST. Zatím bude poskytovat terapie pouze v odpoledních a večerních hodinách. Více o Davidovi najdete na stránce Náš tým.

Děkuji celému realizačnímu týmu Arcady za poskytnutí skvělého zázemí pro naši kraniosakrální praxi. Je to pro nás důstojné zázemí nejen pro individuální péči, ale také pro odbornou výuku kraniosakrálních terapeutů a jejich profesní vzdělávání. Letos otvíráme profesní výcvik pro kraniosakrální terapeuty s certifikací BCST. Celý výcvik a následující supervizní setkávání bude probíhat právě v těchto nových a krásných prostorách.