Milí přátelé, klienti. Pokud jste s našimi terapiemi byli spokojení, napište nám, v čem vám kraniosakrální terapie pomohla.

Napište nám také, pokud máte pocit, že něco nebylo úplně OK.
I my terapeuté jsme jen lidé a jsme zvyklí na sobě pracovat.

Napiště nový záznam do knihy návštěv

 
 
 
 
 
 
 
Políčka takto označená * jsou povinná.
Vaše emailová adresa nebude nikde publikována.
Vaše reference bude umístěna na web po schválení administrátorem - ochrana vůči spamu.
Vyhrazujeme si právo vulgární komentáře nepublikovat.
Děkujeme Vám za Vaši zpětnou vazbu. Z těch kladných budeme mít radost a z těch negativních se rádi poučíme. I my terapeuté jsme jen lidé.
3 entries.
Bohdana Gadatschová Bohdana Gadatschová z místa Ostrava wrote on 25. 7. 2021 at 22:49
Uvolnění, které mi Kraniosakrální terapie přinesla, prospělo jak mému fyzičnu, tak i psychičnu. Tělo tímto dostalo impulz k neskutečné regeneraci.Cítím i posun ve vědomí. Obrovská citlivost a empatie terapeutka Inky mi spolu s příjemně laděným prostředím dávaly pocit bezpečí. Děkuji a vřele všem doporučuji!
Jarka Corkill Jarka Corkill z místa Ostrava wrote on 20. 7. 2021 at 20:00
Veliké díky paní Ince a panu Davidovi za jejich laskavou kraniosakrální terapii. Jsou dokonale sehraný tým. Oba jsou velice vnímaví, otevření, umí se na klienta napojit a svou práci odvádějí dokonale. Prostředí je krásné, bezpečné a přijímající. Přiznám se, že jsem šla na terapii i ze zvědavosti, mám štěstí a těším se vynikajícímu zdraví. Nicméně nic se neděje náhodou, a při této terapii si tělo si samo ukáže, co potřebuje doléčit. A to se taky stalo. K mému údivu se objevil problém slabé nedoslýchavosti mého pravého ucha! Po zvědomnění si problému, se vše snadněji dává do rovnováhy. Ano, pramení to z posuzování a odsuzování, nepravdivých slov, které o mě říkají někteří, kteří nežijí můj život...a to se nelíbí mému vnitřnimu hrdému muži. Ano, at´si každý říká co chce, je svoboda projevu, přijímám to, nicméně to neznamená, ouško moje milované, že s tím souhlasím... Naštěstí vím, kdo jsem 🙂 Takže ještě jednou děkuji tandemu Ince a Davidovi a všem jejich léčivou péči doporučuji!
Soňa Flamová Soňa Flamová wrote on 13. 7. 2021 at 18:41
Moc ráda bych se podělila o svou zkušenost, kdy jsem navštívila paní Inku a Davida a podstoupila kraniosakrální terapii. Byla to má 3 kraniosakrální terapie v životě a vůbec se nedají srovnat. Zkušenost s prací paní Inky a Davida je prostě vesmírná a slovy neposatelná. Jak víme, vše se vším souvisí a každá drobnost ovlivňuje celek. Shrnu své první setkání a příchod na terapii od samého začátku. Objednání na terapii přes technické problémy, bylo velmi vstřícné, milé, absolutní snaha najít v lehkosti termín. Osobní přivítání bylo velmi milé, přátelské s obrovsky otevřeným srdcem, kdy se cítíte absolutně v bezpečí a víte, že jste správně. Přichází pozvání a vstup do terapeutické místnosti. Krása,... Světlo, barvy, vzdušný prostor, přenádherný obraz, který bdí nad vším, co se zde odehrává. Chviličku jsme si povídali u lahodného nápoje,, Kombucha,, který za mě byl lepší, než šampaňské. Na řadu přišla samotná terapie, kdy jsem ulehla na fantastiky komfortní lůžko. Po uvelebení se paní Inka s Davidem pustili do práce. Já cítila absolutní důvěru a bezpečí. Po celou dobu jsem se cítila fantasticky, občas na těla jsem cítila brnění, těžké nohy, ruce, ale to se vše rychle rozpouštělo i přesto, že mi je jasné, že paní Inka s Davidem měli se mnou spoustu práce. Po skončení terapie, jsem se cítila Překrásně. Jako nová, úplně povznešená. Když jsem vycházela z areálu, na protějším autě byl napsaný nápis, RYCHLOČISTÍRNA '', ano tento název je přesně výstižný k terapii, kterou jsem u paní Inkdy a Davida prožila.. Hluboce děkuji, za Vaši fantastickou a profesionální práci, i za to, jak překrásné bytosti jste. Ať se daří a přeji mnoho úspěchů a klientů. S Vděčnosti Soňa Flamová